O autorach

Bartosz Grykowski – adwokat, specjalizuje się w prawie autorskim, problemach związanych z ochroną dóbr osobistych oraz renomy przedsiębiorców (w tym także prawno-karną), prawie telekomunikacyjnym, prawie internetu. Prowadzi także blog Fotografia, reklama, prawo.

Wioletta Januszczyk – radca prawny, specjalizuje się w prawie autorskim, prawie własności przemysłowej, problemach dóbr osobistych, prawie mody, prawie reklamy i prawie nieuczciwej konkurencji. Prowadzi także blog Moda i prawo.

Autorzy są partnerami w kancelarii Grykowski i Januszczyk Spółka Partnerska Adwokata i Radcy Prawnego, wspólnie prowadzą także blog W todze i bez togi.

Artykuły umieszczone na niniejszym blogu mają jedynie charakter poglądowy i informacyjny i nie opisują kompleksowo zagadnień, które są w nich poruszane.

Żaden z artykułów umieszczonych na niniejszym blogu nie ma charakteru kompletnej porady prawnej i autor nie bierze odpowiedzialności za zastosowanie prezentowanych na blogu poglądów do konkretnych sytuacji prawnych czy procesowych przez czytelników.

 

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s